Najlepsza restauracja japońska w Warszawie

Grono fanów kuchni japońskiej stale się powiększa. Niektóre osoby zakochują się w sushi od pierwszego kęsa, a dla innych jest to droga bardziej wyboista i kręta. Wiele zależy od procesu przygotowywania rolek i starannie dobranych, świeżych składników. Dostępne w supermarketach dania kuchni japońskiejnigdy nie będą równały się ze smakiem sushi z restauracji.

Bez względu na to, czy są Państwo smakoszami dań azjatyckich, czy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą kuchnią, warto wybrać się na degustację do najlepszej restauracji japońskiej w Warszawie. Lokale Saya Sushi to perfekcyjne miejsce do spędzenia czasu w przytulnym wnętrzu i spróbowania niezwykle aromatycznych potraw z Kraju Kwitnącej Wiśni. Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Najlepsze sushi Warszawa

Saya Sushi to najlepsza restauracja japońska w Warszawie pod wieloma względami. Naszą główną zaletą jest zróżnicowane menu, w skład którego wchodzą zawsze świeże i starannie przyrządzone dania. Za sprawą wyselekcjonowanych składników, pachnących przypraw i pięknego podania, nasi goście wybiorą się w podróż po wschodnim wybrzeżu Azji bez konieczności opuszczania stolicy Polski. W menu znajdą Państwo klasyczne rolki z rybą surową i pieczoną, a także podaną w chrupiącej tempurze. Poza najlepszym sushi w Warszawie, możemy polecić również makarony z owocami morza, bogaty wybór zup i deserów.

Sprawdź również:  Temaki - Jak je jeść

Wyjście do restauracji japońskiej w Warszawie zawsze jest idealnym pomysłem. Elegancki i zarazem kameralny lokal Saya Sushi wpasuje się w każdy typ spotkania – rodzinny, biznesowy czy nieformalny wieczór z przyjaciółmi. Restauracja sushi w Warszawie to obowiązkowy punkt na romantyczną kolację tylko we dwoje. Nie zawsze można pozwolić sobie na wyjście do restauracji, dlatego z myślą o domatorach, uruchomiliśmy opcję dostawy. Dzięki temu będą mogli Państwo cieszyć się daniami z najlepszej restauracji japońskiej w Warszawie bez konieczności opuszczania mieszkania.

Restauracja sushi w Warszawie

Zapraszamy do odwiedzenia Saya Sushi na Ursynowie, Wilanowie lub Mokotowie, a także złożenia zamówienia online albo drogą telefoniczną. Serwujemy najlepsze sushi w Warszawie od poniedziałku do niedzieli włącznie, w godzinach 12.00 – 21.30. Gwarantujemy pyszne i świeże potrawy kuchni japońskiej w atrakcyjnych cenach. Czekamy na Państwa z niecierpliwością!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + five =